Reply on: adrive #27660:
Ja aj tak nechapem jedno. Poslanci sa stazuju ze maju nedostatocné informacie ohladom smerovania dpmbb a.s atd... Tak preco tam nevystupil niekto kompetentny z dpmbb a.s???A zarazilo ma ze j pán Baník sa zdržal kedže je podpredsedom predstavenstva......
adrive
Za hlasovalo 11: Pavol Bielik, Michal Bucek, Katarina Cizmarova, Zdeno Haring, Beata Hirt, Pavol Katreniak, Rober Kazik, Lubica Lassakova, Milan Lichy, Lubomir Motycka a Vladimir Pirosik.
Proti boli 5: Jakub Gajdosik, Marian Hlavac, Ihsan al Khouri, Tomas Novansky a Milan Smado.
Zdrzali sa 5: Martin Banik, Peter Hudec, Peter Lacny, Ladislav Topolsky a Martin Turcan.
Novanský ani Smädo ma neprekvapuje a priznám sa Smäda som tam čakal. Prekvapuje ma 21 ročný top manager s 30 ročnou praxou žijúci v sásovej