Reply on: adrive #27660:
Ja aj tak nechapem jedno. Poslanci sa stazuju ze maju nedostatocné informacie ohladom smerovania dpmbb a.s atd... Tak preco tam nevystupil niekto kompetentny z dpmbb a.s???A zarazilo ma ze j pán Baník sa zdržal kedže je podpredsedom predstavenstva......
- Saktorov spolusúdruh...
adrive
Autor:Pavol KATRENIAK
Na dnesnom rokovani poslancov BB (29.1.2008) som predlozil navrh na uznesenie: "Mestske zastupitelstvo uklada prednostovi mestskeho uradu vypracovat koncepciu rozvoja mestskej hromadnej dopravy v Banskej Bystrici a predlozit ju na rokovanie mestskeho zastupitelstva v mesiaci marec 2008". Apeloval som, aby nastal koniec sucasneho nenormalneho stavu suvisiaceho s mestskou hromadnou dopravou. Sledoval som tym, aby mesto BB na zaklade ekonomickych prepoctov a analyz, ekologickych porovnani a organizacnych rozhodnuti jasne povedalo, ako s mestskou hromadnou dopravou v BB dalej. Cirskusu sme si v tomto smere vsetci uzili prave dost. Navrh podporilo 11 poslancov z 21 pritomnych, 5 bolo proti, 5 sa zdrzali hlasovania. Uznesenie preslo najtesnejsou vacsinou. Vsetko dobre, Pavol Katreniak
http://poslanec.sk/banska-bystrica/poslanci/kluby/banskobystricka-alternativa/klub-bba-urobil-odpocet-svojej-cinnosti#comment-701
Už som zvedavý, kedy mesto zverejní zápisnicu z posledného zasadnutia. Veľmi ma zaujímajú mená tých 5, čo hlasovali proti. Skutočne nechápem, ako niekto mohol hlasovať proti takejto veci. Zároveň som zvedavý na ďalších päť, ktorí nevedia zaujať k takejto veci stanovisko.