Reply on: adrive #27660:
Ja aj tak nechapem jedno. Poslanci sa stazuju ze maju nedostatocné informacie ohladom smerovania dpmbb a.s atd... Tak preco tam nevystupil niekto kompetentny z dpmbb a.s???A zarazilo ma ze j pán Baník sa zdržal kedže je podpredsedom predstavenstva......
- Saktorov spolusúdruh...
Petik
Pravidelny cestujuci je pre mna kazdy, kto cestuje MHD castejsie ako sporadicky.
Prilezitostni cestujuci cestuju bez ohladu na cenu listka, pretoze zrejme v danom pripade nemaju inu alternativu. Navyse ci pri nahodnej ceste zaplatim jednorazovo 5 alebo 30Sk mi je jedno, nejakych 25 kaciek nikoho nezabije.
Ak sa ale pravidelnemu cestujucemu bude zdat listok prilis drahy, zacne hladat iny sposob cestovania. Preto ich treba zvyhodnit.
Mozeme to demonstrovat na taxiku. Ked ides v zime v noci ozraty z hospody, kludne si zoberies taxik. Ale pravidelne nim cestovat nebudes, lebo na pravidelne cestovanie si schopny najst si aj vyhodnejsiu alternativu.