Reply on: ivo #27663:
povedal by som, ze nemas pravdu. Nemam ten dojem ze by DP zakazalo SAD ZV si prenajat ich autobusy.
A vies vysku skodu aj upresnit?
- Saktorov spolusúdruh...
Proste som chcel len poukazat na fakt, ze z inych miest by to bolo este viac financne narocne.
BZUCO
flying pochop jednu vec. Ze X linky niesu MHD./aspon podla toho co tvrdi VUC/.
tj stranka co sa zaobera MHD nema mat preco ich cestovne poriadky.
Ked si zalozis stranku ktora sas bude venovat primeskej a medzimeskje doprave tak potom si tam vycap X linki.