Reply on: ivo #27663:
Mesto nie je povinne nic prenajimat. Apropo, myslim ze ked nieco neprenajmu dopravcovi ktory 20 z 35 autobusov ZNICIL, nie je to nic nenormalne.
- Saktorov spolusúdruh...
Proste som chcel len poukazat na fakt, ze z inych miest by to bolo este viac financne narocne.
draxter
Vaša nočná doprava stojí za hovno. Ani len náväznosť na pondelkový nočný Os vlak do ZV. Žiaľ. A to nemusím byť expert, ale stačí chodiť s otvorenými očami. A dovolím si všetkými desiatimi povedať, že aj keby je generálnym riaditeľom Balkán Travel Den macko uško, aspoň by dodržiaval zákon na rozdiel od Vašich litery neznalých persón.