Reply on: ivo #27663:
Keď niekto si nechce prenajať autobusy, tak mu ich nenanútiš aby si ich prenajal. Ja by som skôr zavolal prokurátora na vydanie licencií SAD ZV od VUCBB, nakoľko mesto sa nemalo možnosť vyjadriť k vydaným licenciám. ? Aby si vedel, mesto okráda práve SAD ZVOLEN svojimi x-linkami.
- Saktorov spolusúdruh...
draxter
Vaša nočná doprava stojí za hovno. Ani len náväznosť na pondelkový nočný Os vlak do ZV. Žiaľ. A to nemusím byť expert, ale stačí chodiť s otvorenými očami. A dovolím si všetkými desiatimi povedať, že aj keby je generálnym riaditeľom Balkán Travel Den macko uško, aspoň by dodržiaval zákon na rozdiel od Vašich litery neznalých persón.