Reply on: adrive #27660:
Ja aj tak nechapem jedno. Poslanci sa stazuju ze maju nedostatocné informacie ohladom smerovania dpmbb a.s atd... Tak preco tam nevystupil niekto kompetentny z dpmbb a.s???A zarazilo ma ze j pán Baník sa zdržal kedže je podpredsedom predstavenstva......
- Saktorov spolusúdruh...
irisbus
Doprava
Dobrý deň, príde mi trápne zo strany mesta ako je Banská Bystrica, že referát dopravy zodpovedný za túto sekciu neodpovedá občanom na ich otázky a podnety. Všetky vyspelé mestá /a nielen krajské/, majú fungujúci systém otázok a odpovedí, ale v BB je to akosi pomimo záujmu kompetentných. Nemáte sa čím ani len pochváliť, lebo Váš prístup je hanbou. Preto sa pýtam, či máte vykonané kontroly ohľadne nasledujúceho:
- linka 41 a 42 - objavujú sa prímestské vozidlá
- linka 21/22/26 - prímestské vozidlá Karosa C744
- linka 26 - nedodržiavanie konečnej zastávky, resp. východzej zastávky.
- nezastavovanie na zastávkach, vo vozidlách SAD Zvolen dokonca nápisy o povinnosti zazvoniť
- chýbajúce čísla na označníkoch MHD
Uvedené Vám dávam do pozornosti, a žiadam Vás o zaujatie kvalifikovaného stanoviska a vykonanie kontroly. A poprosil by som uviesť, ktorý zodpovedný pracovník má toto na starosti, nakoľko zanedbáva svoje povinnosti.
Viac na www.banskabystrica.sk v diskusnom fóre o doprave