Reply on: ivo #27663:
povedal by som, ze nemas pravdu. Nemam ten dojem ze by DP zakazalo SAD ZV si prenajat ich autobusy.
A vies vysku skodu aj upresnit?
- Saktorov spolusúdruh...
Proste som chcel len poukazat na fakt, ze z inych miest by to bolo este viac financne narocne.
irisbus
Doprava
Dobrý deň, príde mi trápne zo strany mesta ako je Banská Bystrica, že referát dopravy zodpovedný za túto sekciu neodpovedá občanom na ich otázky a podnety. Všetky vyspelé mestá /a nielen krajské/, majú fungujúci systém otázok a odpovedí, ale v BB je to akosi pomimo záujmu kompetentných. Nemáte sa čím ani len pochváliť, lebo Váš prístup je hanbou. Preto sa pýtam, či máte vykonané kontroly ohľadne nasledujúceho:
- linka 41 a 42 - objavujú sa prímestské vozidlá
- linka 21/22/26 - prímestské vozidlá Karosa C744
- linka 26 - nedodržiavanie konečnej zastávky, resp. východzej zastávky.
- nezastavovanie na zastávkach, vo vozidlách SAD Zvolen dokonca nápisy o povinnosti zazvoniť
- chýbajúce čísla na označníkoch MHD
Uvedené Vám dávam do pozornosti, a žiadam Vás o zaujatie kvalifikovaného stanoviska a vykonanie kontroly. A poprosil by som uviesť, ktorý zodpovedný pracovník má toto na starosti, nakoľko zanedbáva svoje povinnosti.
Viac na www.banskabystrica.sk v diskusnom fóre o doprave