Reakcia na: ivo #27663:
Mesto nie je povinne nic prenajimat. Apropo, myslim ze ked nieco neprenajmu dopravcovi ktory 20 z 35 autobusov ZNICIL, nie je to nic nenormalne.
- Saktorov spolusúdruh...
Proste som chcel len poukazat na fakt, ze z inych miest by to bolo este viac financne narocne.
BZUCO
flying pochop jednu vec. Ze X linky niesu MHD./aspon podla toho co tvrdi VUC/.
tj stranka co sa zaobera MHD nema mat preco ich cestovne poriadky.
Ked si zalozis stranku ktora sas bude venovat primeskej a medzimeskje doprave tak potom si tam vycap X linki.