http://www.mhdbb.sk/ ..... je to tu ? takze sadzv ktory tam nema cestovne poriadky tychto xliniek samostatne si vycapil takyto oznam no pekne....aspon vidiet aku prcu si robia z nas obcanov, vuc (vid ostatne primestske linky ktore jazia podla vymeru), a celeko mesta ako zriadovatela mhd a vlastne aj urcenia si kto moze zastvavovat na zastavke v meste.... skratka kocurkovo ako vysite sme na smiech celemu Slovensku ?
Dokonca ja osobne by som sa k nej tiez priklanal
PIT
Takže ty síce nebývaš na východe, ale tvoje uvažovanie je čisto demagogické, vyplývajúce z neznalosti problematiky, avšak odvahu ppuľovať máš stále nekonečnú.