Reakcia na: Ibibah #27078:
Nuz, mozes mi predlozit platnu licenciu (k dnu 15.1.2008) pre dopravcu SAD Zvolen a pre linky 1 az 9 (resp. X1 az X9)? Ked taku licenciu SAD Zvolen VLASTNI, tak preco sa potom trapi so zaclenovanim liniek X do cestovnych poriadkov medzimestskych liniek?
PIT
Ty si demagog na urovni Adrianka Polonyho a to znamená, ze si na tom dost zle.
Co sa tyka toho tvojho vyberania starych prispevkov, uz sa nesmierne tesim, ked prides do roku 2006 a povyberas ostru kritiku katastrofalneho posobenia SAD ZV.