Reakcia na: Ibibah #27088:
Opäť nechápem, čo tým chcel básnik povedať... V trolejbusoch sa kúri, nástup je rovnaký ako u intergalaktického dopravcu, takže o čo ti ide? A keď vieš argumentovať len vecami, ktoré sa napravili, vyzerá, že si na tom biedne. ? Takže ty, aj ten interný spolupracovník poiiii, pozerajte sa na veci reálne, aj keď mi je jasné, že to z prostého dôvodu nedokážete a ani nechcete...
wizard112
"Ale nezufajme : tato vojna potrva este 140 dni. A potom uvidite co ste este nevideli..." Čo také? Dodržiavanie zákona zo strany SAD ZV? ? ? ? To sme fakt ešte nevideli... ?
Musím ťa sklamať, ale tu si na zlej adrese s takýmito zavádzajúcimi rečami. Nemárni svoj čas týmto spôsobom a rob radšej niečo užitočnejšie. Myslím si, že ak si chce niekto pozrieť históriu imhd, môže tak spraviť. Nemusíš nám tu každý večer robiť prehľad #26997 + #27081... OK? ?