Ten chlapík z Karosy na výstave 75 rokov A-busov v BA mi povedal, že už sú 961 pre Bystricu rozrobené - ale nebol si úplne istý.
.
Ide o to, ako dosiahnut aby kazdy cestujuci platil za kazdu jazdu. V Ziline sa nastupuje vsetkymi dverami, ale ak si dobre pamatam, kazdy si musi stiknut listok, resp. kartu. Dispecer v realnom case vie kde sa voz nachadza, kolko vezie ludi a kolko zaplatilo.
Napisal si ho tak presvedcivo, ze az po chvili mi doslo ze si robis prcu, a nie je to vazne myslene. A to som cital niekolko prispevkov za sebou. Aj ten Vladov a nejako som si to nespojil. Mimochodom spominana "kultova" linka 20 je mnou vyuzivanym busom
Aj tam budu zdravsi.
Kami
All: do Prahy prisli Karosy B961, som zvedavy kedy dojdu do BB. Pre cestujuceho to nic neznamena, ale my (a dopravca) ocenime aj novinky v tomto autobuse - motor a novy zadok.