Dohoda o jednotnom platobnom systéme nebola podľa zástupcov SAD Zvolen možná, pretože DPMBB nepredložil bezpečnostný projekt na ochranu osobných údajov cestujúcich schválený Úradom na ochranu osobných údajov.
Toto musí byť nejaká humoreska, alebo si niekto myslí, že sme načisto osprosteli, keď ukradli prečípovaním osobné údaje v roku 2006 SAD BBDS teda okrem iného
a vraj nemohlo prísť k dohode ta šme še zase pobavili zase okrem tej estrády čo beží na RTV ? keby sprostosť kvitla tak celý Horný Výplach kvitne celý rok ?
Toto musí byť nejaká humoreska, alebo si niekto myslí, že sme načisto osprosteli, keď ukradli prečípovaním osobné údaje v roku 2006 SAD BBDS teda okrem iného
a vraj nemohlo prísť k dohode ta šme še zase pobavili zase okrem tej estrády čo beží na RTV ? keby sprostosť kvitla tak celý Horný Výplach kvitne celý rok ?
Kami
maciatko: najblizsie stretko moze byt kludne aj v nedelu, tento vikend vsak v BB urcite nebudem.
ad IDS: myslienka IDS je dobra a spravna. Je to sice hlavne uloha samospravy ako objednavatela vykonov, pri SAD ZV a ZVSK ... Napriek tomu je myslim optimizmus na mieste, verim ze sa ho v BBSK dockame. Dovtedy vsak budeme len svedkami pokracujucej dezintegracie dopravy.
ad Adrianko: ja len dodam, ze ak nechce vozidla DP (co sa zaviazal ked MHD preberal), bude logicke ak mu budu vo verejnom zaujme odobrate dalsie linky, nielen trolejbusove v prospech DPM BB. Ved mesto by malo potom stratu 2-nasobnu - muselo by DP doplatil strateny prijem a nadbytocna by bola aj cast dotacie pre SAD ZV.