Reakcia na: DPMBB, a. s. #21983:
kto sa skrýva za DPMBB, a. s.? Ako fakt neviem, čo sa udialo v tejto spoločnosti za ten čas. Ale meno JJ vnímam od čias vzniku iniciatívy "Spoločne zachráňme trolejbusy" (alebo ako sa presne ta inciatíva volala), a potom toto meno som videl v poslednom čase v médiách vo funkcii hovorcu DPMBB a. s.Zozačiatku som si myslel, že za DPMBB sa skrýva JJ, ale nejak mi je divné, že na moje príspevky reaguje aj DPMBB aj JJ
, pritom si myslím, že JJ je hovorca DPMBB. Ako to teda je?Možno pochopím, že z nejakého strategického hľadiska nechce DPMBB odpovedať na otázku, čo má v pláne s busmi, ktoré vlastní a prenajíma, ale mohli by ste mi aspoň odpovedať na otázku, dokedy má podľa zmluvy v prenájme SADZV tieto autobusy?
JJ
To by sme uz radi vedeli aj v DPM, ale ... vzhladom na to, ze dnesnym dnom uz odbor dopravy BBSK kona vo veci licnecie 99 dni, presvihol uz vsetky terminy, lehoty, resp. casove obmedzenia, ktore pozna ci uz zakon o drahach alebo zakon o spravnom konani - asi tolko