Reakcia na: Vladimír #2184:
To znamená, že tento CL by platil len na x jázd, na počet krorých bol zakúpený a zakaždým by bolo potrebné si zakúpiť nový?
(U ČK je toto médium trváce a kúpi sa len raz. Vhodnejšie by však bolo, keby s jednou ČK bolo možné uskutočňovať nákupy aj u iných dopravcov, ale to už je sci-fi, nikdy by sa nedohodli na deľbe tržieb.)
Petik
www.karak.borec.cz/fotogaleria