Reakcia na: Ali B. #21510:
a predsa len ešte napíšem "spomienku":možno si niekto pamätá na Ikarus BC 49-38 (neskôr nahradený BB-006AG), ktorý v rokoch 1996 až 1999 premával z Uhliska o 12:45 na L53 do Nemiec
Takže Ikarusy bolo možné vidieť na mnohých miestach...
Problem u teba je 24, Podlavice (klbak) - ako pisal wizard112.
draxter
ale minimálne by som dal tučným konečnú. A potom by to hore išlo rýchlejšie, lebo by bolo viac vidieť...ešte ak by vyppustili modifikácie BB, Ban.Bystr..atď
No ale bodaj by len toto vadilo, že? ?