Reakcia na: Majkl #2132:
Zakryť Tajovský potok je veľmi zlý nápad! Videli ste niekedy, aké množstvo vody sťahuje tento nenápadný potôčik počas prietrží z okolia? A čo zničený most do Skubína, vodou odnesená kovová lavička, to vám nič nehovorí o jeho sile? Prekrytím by sme sa dostali do rovnakej situácie ako Sídlisko, kde bol zase "geniálne " zregulovaný Rudlovský potok, ktorý nestíha odvádzať zrážkovú vodu do Hrona a z času na čas vytopí oblasť v okolí ČSA.

Papyr
Keby sme to mali previest do reci telefonnych operatorov, tak v PO mame system pausalov, u vas system predplatenych kariet (a v oboch este "telefonne automaty" - jednorazove listky). Kazdemu majitelovi mobilu je jasne, ze pri pravidelnom pouzivani v jednom state (analogia: zakaznik DP v jednom meste) sa viac vyplati tarif, ale k dispozicii su v BB len predplatene karty. Najlepsie by bolo, keby vo vsetkych mestach fungovali oba sposoby.