Spociatku sa predbiehat pokusali (1990) ale rychlo ich to preslo. 
Trat do Sasovej by znamenala nove troliky, nie len pri spusteni, ale aj neskor (mensia potreba autobusov).

Trat do Sasovej by znamenala nove troliky, nie len pri spusteni, ale aj neskor (mensia potreba autobusov).
zeby to bolo tymi naftovymi limitmi?! uz mi to pekne pije krv (ale trolejbusaci-soferi, ako taki, sa mi zdaju byt rychlejsi nez autobusovi) Ved trolejbusaci vyhravaju pravidelne preteky v rychlosti a zrucnosti
Majkl
Keď už hovoríme o ministroch dopravy, ja osobne si nespomínam na ani jedného KOMPETENTNÉHO - Rezeš, Jasovský, Palacka, Mikloš (poverený), a nakoniec to najväčšie eso - Pro*****ovič... Chybou je asi to, že dopravní odborníci sa do politiky nehrnú.