Jeej,ale toto je fakt dobra sprava:
http://www.sme.sk/c/3149583/Banska-Bystrica-a-Zvolen-vytvoria-metropolitne-centrum.html
Konecne pochopili, ze spolupracou dalej zajdu, len aby to nebola iba prazdna proklamacia ale aj ciny!
http://www.sme.sk/c/3149583/Banska-Bystrica-a-Zvolen-vytvoria-metropolitne-centrum.html
Konecne pochopili, ze spolupracou dalej zajdu, len aby to nebola iba prazdna proklamacia ale aj ciny!
JJ
http://www.k-report.net/discus/messages/28/53773.html?1171320863
v prispevku: Správa z medzinárodného rokovania v zahraničí