Reakcia na: PIT #19621:
no áno, tebou uvádzané skutočnosti nespochybňujem. Ale ak by sa napr. upravil CP L20, tam problém nevidím. A pri L21 a 22 pokiaľ viem, je dosť dlhá pauza na konečných pri prechode liniek. Inak by stačilo posunúť odchod zo Sásovej cca o 5-10 min a následne aj z Kremničky/Rakytoviec o 5-10min...Myslím, že pre dobrého dopravcu to nie je problém.
A keby si nebol studentom, tak 14 Sk plnohodnotny prestupny polhodinovy listok 
draxter
..hej? tak kedy? ja by som chcel už dnes, ale realita je iná. Ak máš dáke info, let me know, please ?
A treba myslieť pozitívne, to áno. Ja som za.