Reply on: PIT #19618:
Dakuejm za vysvetlenie....ide len o to ze ked robila aj SADBB tuto linku bolo zlavnene cestovne 18Sk zo Sasovej a nezalezalo odkial sa islo...cize chyba bude na strane Zvolencanov
A keby si nebol studentom, tak 14 Sk plnohodnotny prestupny polhodinovy listok 
)

draxter
..hej? tak kedy? ja by som chcel už dnes, ale realita je iná. Ak máš dáke info, let me know, please ?
A treba myslieť pozitívne, to áno. Ja som za.