je vela zaujimavosti ktore su v bb a neviem si ich vysvetlit:
1.nastupovanie prednymi dverami
2.nabijanie kariet v cca 3stankoch
3.platenie prestupov na 10min trasach
4.nocne spoje su drahsie ako denne
5.po 21 az 22hod sa clovek nacaka kym sa niekam pohne zo zastavky
6.preco platim viac ako v nasom hlavnom meste?
(priemerne pracujuci)
7.nespominam 34 a tych co chodia zo sasovej moskovskej do podlavic a jeden + radvan -podlavice aj ked maly ale aspon ide vecie busi by tam neboli? 32 93 na ranne spoje?
1.nastupovanie prednymi dverami
2.nabijanie kariet v cca 3stankoch
3.platenie prestupov na 10min trasach
4.nocne spoje su drahsie ako denne
5.po 21 az 22hod sa clovek nacaka kym sa niekam pohne zo zastavky
6.preco platim viac ako v nasom hlavnom meste?
(priemerne pracujuci)
7.nespominam 34 a tych co chodia zo sasovej moskovskej do podlavic a jeden + radvan -podlavice aj ked maly ale aspon ide vecie busi by tam neboli? 32 93 na ranne spoje?

Je to problém najmä kvôli tej mailovej notifikácii.
Cementáreň
že z garáže - je to asi mimoriadny spoj č. 53,odchádza z Nám. slobody cca 5.35 ktorým sa vozia pracovníci SAD, nakoľko vždy čaká na trolej č. 6
odvezie pár ľudí /dlhý autobus- vezie sa nás v ňom cca 10 - 12 / Navrhovala som p. Bodnárovi, aby upravili čas odchodu autobusu č. 33 ráno teraz o cca 5.25 a nemusel by spoj č. 53 chodiť - mal by mať náväznosť na čísla 6,2, a 34 /pri Národnej ulici/- bol by plne vyťažený.
Navrhujete, že mám chodiť pešo, asi to tak už bude lebo vyzerá, že 34 už dáte len po "Magazín" a pôjdeme pešo dolu do parku atď. za tie peniaze čo platíme máme len vyhliadkovú trasu okrajovej štvrte Uhliska a nie dovoz do mesta a do práce.
Potom aj "búdku na predaj cest. lístkov preložte na "Hušták" aby bola každému dosažiteľná.