Cenzurované : Mám problém a Vás je tu odborníkov ozaj dosť a tak si vravím viac hláv ..viac rozumu..som sa včera zamyslela /bolelo , ale vydržala som/ nad povinnosťami cestujúceho MHD.. hej máta ma stále ten radodajný vodič od nedele..prepravný poriadok sa sa začína: Cestúci je povinný zakúpiť si cestovný lístok......vodič môže vylúčiť z prepravy cestujúceho, ktorý chce ozvracať ostatných cestujúcich....tiež poznáme.. Ale aké sú práva cestujúceho, keď si zaplatí cestovné a vodič mu odmietne vydať cestovný lístok ??..môže vari cestujúci vylúčiť vodiča z prepravy, alebo môže privolať políciu, aby mu vymohla cestovný lístok od vodiča ??...hm ?? a čo má fakt ten chudák cestujúci robiť ..nastúpi celý rozradostený aj to požadované zloženie mincí má pripravené...mohol by to nejaký dopravca tými maličkými písmenkami doplniť do prepravného poriadku ?? ..a ozaj čo nato daňový úrad nie je toto únik daní ?? /preboha zase som sa veľmi zamyslela ?? /

Petik
Donedavna jazdila 37 na Mlynsku a 36 do Skubina, teraz Mlynska 36 a Skubin 35. Do Salkovej jazdila 44, teraz zrazu 42. Jo 42 bola precislovana na 41, ale 41 predtym patrila linke do Rakytoviec. No tam teraz chodi 21. Po niekdajsej trase 21 zase chodi 26. V trase 22 po novom jazdi 23. To sa mi zda trochu komicke ale hlavne matuce. Linky ciselnej rady 9x sa mi pletu uplne. Vidim ze uz su tam nastastie len 3. Ked uz chce niekto silou mocou mat samostatnu ciselnu radu pre linku ktora nestoji na jednej zastavke, nech to robi trochu zapamatatelnejsie. Expres k 25 nech je 95, nie 91 alebo co to bolo kym to nezrusili.