Reakcia na: Petik #18979:
Súhlas, do príspevku sformoval si aj moje názory. Zaslúžiš si jedno pivo! 
Ale naozaj, v Bystrici sa v minulosti aj v súčasnosti až nechutne s číslami liniek "šotoušilo". Existuje vôbec iné mesto v SR, kde by sa tak zásadne a necitlivo menila sieť liniek MHD. Sotva...
VLK