Hmmm.... síce neviem, kadiaľ Bystričania vstupujú do centra, ale ja už akosi tradične za vstupnú bránu do centra považujem Kapitulskú ul. Preto mi pripadá zvláštne, že L34 neobslúži zastávku OVS. A už vôbec nehovoriac o prestupoch na Nám. slobody a spojení so stanicou.

Kami
Nepoznam sluzby, tak neviem uviest konkretne casy.
Linky ako 53, 33, ci 56 vtedy koncia pri VUB. Tyka sa to vzdy len 1 vozu. No podobne su riesene aj BP.
Ked nevies ci je na znamenie (nemas ako), tak si zazvon. To som chcel povedat tou formulaciou.