Reply on: Kami #1823:
1. to je všetko? (to by nebolo také zlé... I keď môj bratranec chodí 34 do školy a doteraz vystupoval na 29. augusta, Mlieko)2. čo sa dosiahne tým, že pôjde po Bellušovej?
3. super, zasa nová linka

4. takže je to oficiálne? A bol aj oznam???
Chválim!!!
Kami
Nepoznam sluzby, tak neviem uviest konkretne casy.
Linky ako 53, 33, ci 56 vtedy koncia pri VUB. Tyka sa to vzdy len 1 vozu. No podobne su riesene aj BP.
Ked nevies ci je na znamenie (nemas ako), tak si zazvon. To som chcel povedat tou formulaciou.