Hmmm.... síce neviem, kadiaľ Bystričania vstupujú do centra, ale ja už akosi tradične za vstupnú bránu do centra považujem Kapitulskú ul. Preto mi pripadá zvláštne, že L34 neobslúži zastávku OVS. A už vôbec nehovoriac o prestupoch na Nám. slobody a spojení so stanicou.

Vladimír
Horšie by však bolo, keby som vystupoval v preplneného autobusu, kde by vodič, aj keby na mňa nnevidel len na základe akejsi tradície nezastavil, lebo ja som mal predsa vedieť, že tam sa vždy zvonilo. Kým sa toto nedeje, celkom sa to dá...