Reply on: Kami #1823:
1. to je všetko? (to by nebolo také zlé... I keď môj bratranec chodí 34 do školy a doteraz vystupoval na 29. augusta, Mlieko)2. čo sa dosiahne tým, že pôjde po Bellušovej?
3. super, zasa nová linka

4. takže je to oficiálne? A bol aj oznam???
Chválim!!!
Kami
Autobusari sa menia v garazi, takze ziadne km len kvoli tankovaniu. Za usporu su odmeny, no teraz v zime su skor iluziou.
Trolejbusaci sa menia na konecnych (stanica, nemocnica, vozovna). U nich viem len o pokutach.