Majkl:
1. nastastie sa katastroficke famy nepotvrdili
2. elegantne sa vyhne zapcham pri VUBke a zcasti na nabrezi => kratsia jazdna doba => rychlejsi obeh => menej vozov/kratsi interval
3. mat v sedle na L33 Karosu bol luxus. => dole vodic a jedna smena Karosy
4. len dufam ze som si to dobre zapamatal
1. nastastie sa katastroficke famy nepotvrdili
2. elegantne sa vyhne zapcham pri VUBke a zcasti na nabrezi => kratsia jazdna doba => rychlejsi obeh => menej vozov/kratsi interval
3. mat v sedle na L33 Karosu bol luxus. => dole vodic a jedna smena Karosy
4. len dufam ze som si to dobre zapamatal
Vladimír
O tvrdom šetrení mi nemusíš rozprávať, u nás máme jedno z najtvrdších. Len ma zaráža nutnosť tankovať pred striedaním vodičov. Veď to musia byť šialené kilometre do vozovne a späť.
V Prešove totiž takéto veci nepraktizujeme, nakoľko máme palubné počítače, ktoré spotrebu monitorujú. Tankovať tak stačí večer.
Sú bystrickí vodiči autobusov za úsporu PHM a vodiči trolejbusov za úsporu elektrickej energie odmeňovaní? Ako? Koľko?