ev: domnievam sa, ze okrem uspory je dovodom aj preplnenost stanice. Ti co maju prestoj stoja kadetade aby nezavadzali. Teraz sice maju vlastnu stopu, no ta staci na 2 autobusy. A ked sa postavi Kaufland ...

Chválim!!!

Vladimír
Re #1814 Majkl: Prečo títo vodiči majú problém? Rozličné typy vozidiel a motorov by mali byť zohľadnené v norme, či nie?