Reply on: Kami #1823:
1. to je všetko? (to by nebolo také zlé... I keď môj bratranec chodí 34 do školy a doteraz vystupoval na 29. augusta, Mlieko)2. čo sa dosiahne tým, že pôjde po Bellušovej?
3. super, zasa nová linka

4. takže je to oficiálne? A bol aj oznam???
Chválim!!!
Vladimír
Re #1814 Majkl: Prečo títo vodiči majú problém? Rozličné typy vozidiel a motorov by mali byť zohľadnené v norme, či nie?