Hmmm.... síce neviem, kadiaľ Bystričania vstupujú do centra, ale ja už akosi tradične za vstupnú bránu do centra považujem Kapitulskú ul. Preto mi pripadá zvláštne, že L34 neobslúži zastávku OVS. A už vôbec nehovoriac o prestupoch na Nám. slobody a spojení so stanicou.

Kami
Trolejbusy: zvoni sa len s kocikom, inak minimalne pribrzdi (vecer, ked je prazdny bus).
U je znamy rozsah redukcie. Vcelku v pohode, Petik sa mozno potesi. A zanadavaju si studenti z intrakov na Sidlisku.
Od 7.1.2004 sa meni linka 34. Pojde popri Malej stanici cez Belusovu na Micinsku, aj spat rovnako.
31 aj 33 pojdu len v spicke, v sedle a cez vikend ich nahradi L30 Sasova - Uhlisko - THK.
54 sa redukuje cez vikend, takisto 56, ktora pojde cez Senicu.
94 sa rusi spoj 5:25c/6:06c.
Tak zhruba je to napisane na papieri v busoch.