Hmmm.... síce neviem, kadiaľ Bystričania vstupujú do centra, ale ja už akosi tradične za vstupnú bránu do centra považujem Kapitulskú ul. Preto mi pripadá zvláštne, že L34 neobslúži zastávku OVS. A už vôbec nehovoriac o prestupoch na Nám. slobody a spojení so stanicou.

Majkl
2. čo sa dosiahne tým, že pôjde po Bellušovej?
3. super, zasa nová linka
4. takže je to oficiálne? A bol aj oznam???