Reakcia na: m@rtin #17741:
Ono je to celé ještě trošičku jinak - bílá cedule nemá nic společného s administrativní hranicí obce.
A uz stare zname prislovie hovori "Keby sme cakali na stretnutie s idealom, cely zivot by sme prezili v cakarni." Ale zato poznam podniky, co splnaju polovicu, ba aj take, co splnaju tri stvrtiny vymenovanych vlastnosti.
m@rtin
Abych se vyjádřil přesně. Řeč tu byla o tom, že Praha je samostatným krajem a že hranice Prahy nekopíruje hranice kraje Praha. V bývalém ČS není žádné město, které by bylo zároveň krajem. Proto ta vsuvka o hranici Prahy nekopírující "hranici" (kraj) Prahy.