Btw. videl niekto ako bol nalepený CP na zastávke "Cesta k nemocnici"? smer mesto na smere do sásovej a opačne...L č.23 tam ani 3 dni po zmene CO nebola nalepená...písal som o tom aj na mesto, ale ani len odpoveď sa neunúvali. No keď som napísal mail na sadzv, síce tiež neodpovedali, ale CP hneď prelepili ako treba.
Vie mi niekto povedať,ako je to s CP L33 a L41 zo zastávky "Partizánska cesta, Mýto"? vraj 41 chodí cez stanicu podľa tam vylepeného CP...
Vie mi niekto povedať,ako je to s CP L33 a L41 zo zastávky "Partizánska cesta, Mýto"? vraj 41 chodí cez stanicu podľa tam vylepeného CP...
A uz stare zname prislovie hovori "Keby sme cakali na stretnutie s idealom, cely zivot by sme prezili v cakarni." Ale zato poznam podniky, co splnaju polovicu, ba aj take, co splnaju tri stvrtiny vymenovanych vlastnosti.
m@rtin
Abych se vyjádřil přesně. Řeč tu byla o tom, že Praha je samostatným krajem a že hranice Prahy nekopíruje hranice kraje Praha. V bývalém ČS není žádné město, které by bylo zároveň krajem. Proto ta vsuvka o hranici Prahy nekopírující "hranici" (kraj) Prahy.