Btw. videl niekto ako bol nalepený CP na zastávke "Cesta k nemocnici"? smer mesto na smere do sásovej a opačne...L č.23 tam ani 3 dni po zmene CO nebola nalepená...písal som o tom aj na mesto, ale ani len odpoveď sa neunúvali. No keď som napísal mail na sadzv, síce tiež neodpovedali, ale CP hneď prelepili ako treba.
Vie mi niekto povedať,ako je to s CP L33 a L41 zo zastávky "Partizánska cesta, Mýto"? vraj 41 chodí cez stanicu podľa tam vylepeného CP...
Vie mi niekto povedať,ako je to s CP L33 a L41 zo zastávky "Partizánska cesta, Mýto"? vraj 41 chodí cez stanicu podľa tam vylepeného CP...
A uz stare zname prislovie hovori "Keby sme cakali na stretnutie s idealom, cely zivot by sme prezili v cakarni." Ale zato poznam podniky, co splnaju polovicu, ba aj take, co splnaju tri stvrtiny vymenovanych vlastnosti.
m@rtin
nevím jak na Slovensku, ale v ČR se takto praktikuje pouze na dálnicích a rychlostních silnicích. Na silnicích 1.,2. a 3. třídy se osazují pouze cedule upozorňující na zvýšenou rychlost, nikoliv ale cedulí "OBEC".
Pražská zvláštnost je způsobená především tím, že Praha je samostatnou obcí, okresem a krajem zároveň. Proto narazíš v Průhonicích na modrou ceduli Hlavní město Praha a o 5 kilometrů dál ve směru do centra na tu samou ceduli, ale bílou.