Majkl: takze tych noviniek bolo dost. 1524 si musim vyskusat, takisto si poobzeram Sasovu a Internatnu. Potvrdili sa plany a sumy o zmenach a redukcii. Ak nebudu zle ohlasy od cestujucich, tak to zrejme vydrzi.
Petik: excel mi precita aj 95, vo worde bz nebola sanca. Pozriem, porovnam a potom Ti poviem.
Buracku som videl aj v telke. Pokial by nahle vrazil s plnym vozom do plneho, nechcem si predstavit tie nasledky. Ale zaujali ma tie vyhovorky - zastarane vozidla a stres vodicov ...
Petik: excel mi precita aj 95, vo worde bz nebola sanca. Pozriem, porovnam a potom Ti poviem.
Buracku som videl aj v telke. Pokial by nahle vrazil s plnym vozom do plneho, nechcem si predstavit tie nasledky. Ale zaujali ma tie vyhovorky - zastarane vozidla a stres vodicov ...
tie terciky ktore maju BUSE transparenty nie su len tak na paradu 
Petik
Trochu som zase patral ako to vlastne je.
Ale nic sa neobjasnilo.
Navyse ta vlastnicka struktura CSAD Ostrava je divna.
Czech Cardinal je asi spolocnost manazmentu CSAD Ostrava.
http://mujweb.cz/www/karak/Ostrava.htm