Majkl: takze tych noviniek bolo dost. 1524 si musim vyskusat, takisto si poobzeram Sasovu a Internatnu. Potvrdili sa plany a sumy o zmenach a redukcii. Ak nebudu zle ohlasy od cestujucich, tak to zrejme vydrzi.
Petik: excel mi precita aj 95, vo worde bz nebola sanca. Pozriem, porovnam a potom Ti poviem.
Buracku som videl aj v telke. Pokial by nahle vrazil s plnym vozom do plneho, nechcem si predstavit tie nasledky. Ale zaujali ma tie vyhovorky - zastarane vozidla a stres vodicov ...
Petik: excel mi precita aj 95, vo worde bz nebola sanca. Pozriem, porovnam a potom Ti poviem.
Buracku som videl aj v telke. Pokial by nahle vrazil s plnym vozom do plneho, nechcem si predstavit tie nasledky. Ale zaujali ma tie vyhovorky - zastarane vozidla a stres vodicov ...
tie terciky ktore maju BUSE transparenty nie su len tak na paradu 
Petik
dal som to do excel95 - www.mujweb.cz/www/karak/cp95.xls
Moj zasrany pocitac doma stale nefunguje, takze som ten CP este nepredlzil (stale je len do cca 10:00).
Inak co hovorite na vserajsiu buracku elektriciek v Prahe? Postahoval som z netu tak 50 fotiek. Teda dooost drsne. Nastastie to bolo smerom von z mesta a tie elektricky boli prazdne. Inak by to bol poriadny masaker.