Reakcia na: Papyr #17063:
Dúfam,že máš pravdu,lebo cez Eurotunel tiež kadečo strategického chodí a hrozí mu zrušenie,lebo už zbankrotoval a títo debili sú schopní zatvoriť všetko!Qôli sprostým trajektom,nechápem,ako ich môžu preferovať,pred vlakom!

Co viac si mozem priat, pokial teda na taku ZVHD nie som odkazany.
marek
V minulosti som zil par rokov v BB a cital som, ze sa u vas menili trasy liniek od 20.8. Kedze nestiham citat "vsetky diskusie", mohol by mi niekto napisat na "zilinsku diskusiu" iMHD ake su prve ohlasy u cestujucich a tiez ci je dostatok spojov najma na Sasovu?
Ako to vyzera teraz na Uhlisku?