Reply on: LUK #17390:
Budú nahodené trolejbusy,čo s trolejbusmi nesúvisí?To je zaujímavé!A nečuduj sa,že reagujem na slovo trolejbus,keď podľa toho vyhľadávam,lebo je to jediné,čo ma na Vašom fóre zaujíma(BB)!Predsa som elek3kár a ekológ,taxa nečuduj!

Co viac si mozem priat, pokial teda na taku ZVHD nie som odkazany.
marek
V minulosti som zil par rokov v BB a cital som, ze sa u vas menili trasy liniek od 20.8. Kedze nestiham citat "vsetky diskusie", mohol by mi niekto napisat na "zilinsku diskusiu" iMHD ake su prve ohlasy u cestujucich a tiez ci je dostatok spojov najma na Sasovu?
Ako to vyzera teraz na Uhlisku?