Reakcia na: Miro #16692:
Tak to máš pravdu. Ale ja by som povedal, že najsamlepší v celom vesmíre.:-D Lebo nikto nie je taký debil, aby dal nástup dvoma dverami v MHD. A rád by som videl tých 6 autobusov na ktorých to fachá. Zase dodržali slovo. “O zahájení skúšobnej prevádzky budeme cestujúcu verejnosť včas informovať!“ . Tak takýto oznam je na ich stránke. No čo už, keď si z ľudí robia dobrý deň. Ako sa hovorí: “Sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú.“


irizar
Re #16675 LUK: Povedal by som, že v BB už vodičovi Diaga môže byť pár minút meškania šumafuk. A na cestovnom poriadku danej linky nevidím absolútne nič nestihnuteľného. Raz som s ním cestoval a meškal iba štyri minúty, hlavne kvôli kolóne za Nitrou. Keď to porovnám so spojom BBDS s odchodom do Blavy o 6-30, ktorý mi raz meškal sedemnásť minút a to boli cesty prejazdné bez problémov...