Reakcia na: MHD11 #13676:
práve to si nepochopil, že som chcel po tebe, aby si konkretizoval presné zákony a paragrafy, ktoré porušoval SAD BBDS. To, že napíšeš, že SAD BBDS bol horší ako SAD ZV musíš nejako rozumne vyargumentovať, čo ty momentálne nevieš. Väčšine ľudí tu nejde o firmy. Ide o kvalitu, ktorá klesala miernym tempom za dlhé roky. Ale tak, krivka, akou klesla za posledný mesiac vôbec nie je taká mierna, ako bola krivka od roku 1989 až do roku 2005.
adrive
Čo sa týka tvojej úbohej argumentácie a označovania iných odborne diskutujúcich za slepých, prosím uveď, aké porušovania zákonov si nevšimli. Zaujímajú ma konkrétne miesta v zákone, ktoré si nevšimli, že ich "dľa teba obľúbený dopravca" porušoval.