Reply on: PIT #13678:
Tak to máš pravdu. Niekomu nestačia rozumné argumenty. A BBDS nemala za celé svoje pôsobenie toľko porušení zákona, ako SAD ZV za takmer celý mesiac. A mimochodom, už mala byť informácia o zmene cestovného na ich stránke. Či zase zavádzali, keď kovorili o normálnom cestovnom od 1.2.?
adrive
Čo sa týka tvojej úbohej argumentácie a označovania iných odborne diskutujúcich za slepých, prosím uveď, aké porušovania zákonov si nevšimli. Zaujímajú ma konkrétne miesta v zákone, ktoré si nevšimli, že ich "dľa teba obľúbený dopravca" porušoval.