Reakcia na: jeronimo #12792:
ja, potom, čo som si dnes prečítal, že po snahe upozorniť na hrubé chyby a s určitými návrhmi na riešenie, som bol označený za demagóga (hlavne, že som MsÚ niekoľko mesiacov dopredu varoval, že takto to nepôjde) a po predchádzajúcom hrubom nemiestnom spôsobe jednania niektorých osôb na MsÚ určite na nič také nemám chuť a strácam zmysel, keď jednoducho zákon neznamená nič a týmto "ľuďom" žijúcim v BB aj tak nič nevadí a ticho budú vždy so všetkým spokojní, hlavne, keď nič nemuseli urobiť... ?
xdeimosx
Ak mojej priatelke sa podarilo vytlacit peticiu, tak spolu budeme na Namesti slobody zbierat podpisy na peticiu. Kto chce, moze sa pridat. Presny cas, kedy tam budeme, este neviem ... Ale asi okolo tej 16tej hodine ... Pridte pomoct podporit dobru vec