Prave mi volala znama, ze L3 a teda asi aj L2 nema uz vychodziu zastavku Kremnicka-vozovna, ale niekto na zastavke posiela cestujucich na prehradenu a nedokoncenu cestu na Prsany kde caka autobus ako ze na konecnej. Som zvedavy ci bola tato zmena CP odsuhlasena mestom a kedy sa na to pridu pozriet policajti pretoze tie vozy sa zrejme budu otacat v krizovatke.
xdeimosx
Ak mojej priatelke sa podarilo vytlacit peticiu, tak spolu budeme na Namesti slobody zbierat podpisy na peticiu. Kto chce, moze sa pridat. Presny cas, kedy tam budeme, este neviem ... Ale asi okolo tej 16tej hodine ... Pridte pomoct podporit dobru vec