Reply on: Karol Nagy #12787:
Netreba ani sedem rokov DP mohol byt podla vyjadrenia BBDS vraj davno resp. sa mohol zakladat v sucasnosti vid: http://www.sadbb.sk/mhd_vyber.htm ale to by sa o MHD v meste museli jeho zastupcovia zaujimat tak ako v podobnych mestach a nenechavat vsetko na pleciach "sukromnej spolocnosti".
xdeimosx
Ak mojej priatelke sa podarilo vytlacit peticiu, tak spolu budeme na Namesti slobody zbierat podpisy na peticiu. Kto chce, moze sa pridat. Presny cas, kedy tam budeme, este neviem ... Ale asi okolo tej 16tej hodine ... Pridte pomoct podporit dobru vec