Reply on: Karol Nagy #12787:
Netreba ani sedem rokov DP mohol byt podla vyjadrenia BBDS vraj davno resp. sa mohol zakladat v sucasnosti vid: http://www.sadbb.sk/mhd_vyber.htm ale to by sa o MHD v meste museli jeho zastupcovia zaujimat tak ako v podobnych mestach a nenechavat vsetko na pleciach "sukromnej spolocnosti".
Kedze sa mi zda, ze Radvan nik nemonitoruje a ja mam pocit, ze najma tu sa jazdi dost chaoticky 
Karol Nagy
Príspevky sú tematicky odlišné. Nebol som tu dlhšie, ale snažím sa všetko sledovať aj spätne, doma si pripravím niektoré reakcie, keby som mal internet doma, v práci, tak sa snažím odpovedať okamžite. Prepáč, že nemám také dostatočné možnosti...