Reply on: Karol Nagy #12787:
Netreba ani sedem rokov DP mohol byt podla vyjadrenia BBDS vraj davno resp. sa mohol zakladat v sucasnosti vid: http://www.sadbb.sk/mhd_vyber.htm ale to by sa o MHD v meste museli jeho zastupcovia zaujimat tak ako v podobnych mestach a nenechavat vsetko na pleciach "sukromnej spolocnosti".
Kedze sa mi zda, ze Radvan nik nemonitoruje a ja mam pocit, ze najma tu sa jazdi dost chaoticky 
Karol Nagy
P. S.: Tiež by tu bolo menej príspevkov (prinajmenej odo mňa), keby sa tu dali vlastné príspevky upravovať, editovať, ako na mnohých iných diskusných fórach. Ale to by tu bol asi vážny softvérový problém a v tom sa vobec nevyznám.