Prave mi volala znama, ze L3 a teda asi aj L2 nema uz vychodziu zastavku Kremnicka-vozovna, ale niekto na zastavke posiela cestujucich na prehradenu a nedokoncenu cestu na Prsany kde caka autobus ako ze na konecnej. Som zvedavy ci bola tato zmena CP odsuhlasena mestom a kedy sa na to pridu pozriet policajti pretoze tie vozy sa zrejme budu otacat v krizovatke.
Kedze sa mi zda, ze Radvan nik nemonitoruje a ja mam pocit, ze najma tu sa jazdi dost chaoticky 
Karol Nagy
P. S.: Tiež by tu bolo menej príspevkov (prinajmenej odo mňa), keby sa tu dali vlastné príspevky upravovať, editovať, ako na mnohých iných diskusných fórach. Ale to by tu bol asi vážny softvérový problém a v tom sa vobec nevyznám.