Reply on: Karol Nagy #12774:
mohol by si laskavo vsetko pisat do jedneho prispevku a nie do desiatich? ?

Pri vacsine spolocenskych kriz a velkych zmien sa neznami ludia k sebe zacali chovat lepsie, naposledy v Cechach r. 1989 a na Ukrajine pred rokom
Karol Nagy
mohol by si bez pýtania (z času na čas sa Ťa niekto pýta, koľko je už zozbieraných podpisov) oznamovať tu priebežne DENNE:
počet doručených podpisov
počet nahlásených podpisov
Ja Ti týmto hlásim, že mám zatiaľ osobne (nerátajúc verejné podpisové miesta, ktoré som otvoril) 72 podpisov. Ďalej by som Ti to hlásil len e-mailom. Vďaka za pochopenie.