Reply on: TeBeCe #12775:
Možno, keď budem (nedajbože) mať kavernu na pľúcach, keď sa napadnuté miesta spoja do jedného (TBC)Príspevky sú tematicky odlišné. Nebol som tu dlhšie, ale snažím sa všetko sledovať aj spätne, doma si pripravím niektoré reakcie, keby som mal internet doma, v práci, tak sa snažím odpovedať okamžite. Prepáč, že nemám také dostatočné možnosti...

Karol Nagy
mohol by si bez pýtania (z času na čas sa Ťa niekto pýta, koľko je už zozbieraných podpisov) oznamovať tu priebežne DENNE:
počet doručených podpisov
počet nahlásených podpisov
Ja Ti týmto hlásim, že mám zatiaľ osobne (nerátajúc verejné podpisové miesta, ktoré som otvoril) 72 podpisov. Ďalej by som Ti to hlásil len e-mailom. Vďaka za pochopenie.