Reply on: Karol Nagy #12787:
Netreba ani sedem rokov DP mohol byt podla vyjadrenia BBDS vraj davno resp. sa mohol zakladat v sucasnosti vid: http://www.sadbb.sk/mhd_vyber.htm ale to by sa o MHD v meste museli jeho zastupcovia zaujimat tak ako v podobnych mestach a nenechavat vsetko na pleciach "sukromnej spolocnosti".
Kedze sa mi zda, ze Radvan nik nemonitoruje a ja mam pocit, ze najma tu sa jazdi dost chaoticky 
PIT
SAD BBDS vlasní väčšinu trolejbusových tratí, okrem pristavovaných na Tulskú a Internátnu ul. a prípojka do Tesca a myslím ešte jednu stopu cez Sídlisko v centre, modernizovaných výhybiek 2 dvoch kĺbákov 15TrM.