Reakcia na: Andy #1202:
Trolejbusári sa občas mýlia aj v Prešove, a tak cúvanie trolejbusu nie je celkom nezvyčajným javom
).
A uz je aj znacka. Rovnaku maju aj v Ziline. Ako by nestacilo obmedzit rychlost.
:
. Pripomina mi to bystricu kedysi
Andy