BTW na Slovensku volaju EC a IC-cka vlakmi vyssej kvality. V com je ale ta kvalita vyssia, to som si este nevsimol. Az do nedavna boli vsetky vozy fajciarske, vacsina vagonov nema kupe => staci jeden debil a o "zabavu" ma postarane cely vagon.
Minule som isiel do Ostravy IC Detvan a 1 nekurila, vsak naco, ked sa tych par ludi odtial moze presunut do 2. EC Slovenska strela do Prahy je len o 15 minut rychlejsia ako za prvej republiky.
IC Hron je pomalsi ako autobus a stoji na vsetkych staniciach ako R Polana.
Cena za EC v useku BA-Breclav je totalna zlodejina. Pritom neobstoji ani argument, ze zarobia na cudzincoch, lebo pri medzinarodnych listkoch sa EC priplatky neplatia. Takze tuto zlodejinu zaplatia len Cesi a Slovaci. Zaujimalo b ma, kolko maju v tejto relacii cestujucich.
Minule som isiel do Ostravy IC Detvan a 1 nekurila, vsak naco, ked sa tych par ludi odtial moze presunut do 2. EC Slovenska strela do Prahy je len o 15 minut rychlejsia ako za prvej republiky.
IC Hron je pomalsi ako autobus a stoji na vsetkych staniciach ako R Polana.
Cena za EC v useku BA-Breclav je totalna zlodejina. Pritom neobstoji ani argument, ze zarobia na cudzincoch, lebo pri medzinarodnych listkoch sa EC priplatky neplatia. Takze tuto zlodejinu zaplatia len Cesi a Slovaci. Zaujimalo b ma, kolko maju v tejto relacii cestujucich.
Jediný drastický víkendový výkyv je asi nedeľa večer cez školský rok, prídu vlaky napratané študentami a trpí hlavne 34 a 1.
. A samozrejme vikend. 30 min interval, 2 x denne kvoli BP 40 min. Tiez nejake chronometraze.
Danny
Postrehol som par zmien pri analyze zmenenych cestovnych poriadkov, drviva vacsina skrtanie spojov:
a/ linky 24 a 25 spolu poobede v spicke chodia uz len 8x za hodinu, predtym 10x (pocas x+c) =uspora 2 busov
b/ linka 22- poobede v spicke tiez o 2 menej
Co z toho vyplyva? Ze usetria aspon 4 klbove autobusy, teda mozu 4 stare Ikarusy vyradit. Tymto sposobom do konca roka fakt stihnu stare Ikarusy povyradovat. A ja ze kupia nove Karosy. Omyl!
c/ Ti debili zrusili vsetky spoje na linke 20 medzi 11:30 az 14:30!!! Nist tam nechodi! Takto si ti blbeckovia vykryvaju diery na 22-ke, jasne ze na ukor 20. Ved tou nik nechodi, vsakze?! Ale prdel!Doporucujem porovnat udaje a vylepsit grafikon.
d/nova zlta reklama na "Nocne vlny" v Martine- mala Karosa